Opravy stavebních strojů

1
opravy hydraulických prvků stavebních strojů
2
generální opravy stavebních strojů (UNC, Bobcat, JCB, Thomas,...)
3
výměny olejů a filtrů
4 mobilní servis k zákazníkovi
Servisní dílna
" Běžné opravy veškerých stavebních (zemních) strojů a vysokozdvižných vozíků všech značek - provádíme běžné opravy prakticky všech značek strojů, náhradní díly jsou celkem dnes již běžně dostupné na všechny typy strojů které jsou u nás v provozu.

" Opravy a periodické údržby rypadel CASE, NEW HOLLAND, BOBCAT - na těchto strojích provádíme běžné i celkové opravy. Mechanici jsou vyškoleni v servisních střediscích. Na tyto stroje dodáme i zašleme náhradní díly.

" Generální opravy nakladačů UNC-060 (750), UN-053 a vysokozdvižných vozíků DESTA - na generální opravy poskytujeme 12 měsíční záruku. V případě zájmu zákazníka zapůjčíme během opravy náhradní stroj, nebo v případě, že máme generálkovaný stroj na skladě, dáme po dohodě se zákazníkem stroj protiúčtem za jeho stroj.

" Opravy vyhrazených a ostatních zdvihacích zařízení - jako držitelé oprávnění ITI Praha provádíme údržby a opravy jeřábů, kladkostrojů, autojeřábů, a montážních plošin.

" Montáž hydraulických ruk, kontejnerových nosičů a nástaveb na nákladní automobily - na základě osvědčení Ministerstva dopravy namontujeme výše uvedené technické celky na automobil a vydáme podklady pro zapsání změny do technického průkazu. Pokud si zákazník tyto celky nedodá, tyto po dohodě a výběru značky a typu dodáme dle potřeby, jak nové tak i použité.

" Odstranění náhlých hydraulických závad - odstraníme vzniklé hydraulické závady na strojích a po zjištěném důvodu závady provedeme opatření aby se již tato závada neopakovala.

" Opravy pojízdnou dílnou přímo u zákazníka - pokud se nedá stroj přepravit do servisní dílny nebo se jedná o opravu, kde je přeprava do dílny nákladnější než oprava na místě, zajíždíme ke stroji pojízdnými dílnami.

Servis hydrauliky
" Výroba a opravy hydraulických válců - přetěsníme jakýkoliv hydraulický válec. Poškozený vlastní válec nebo pístní tyč vyměníme za nové.Válce po opravě odzkoušíme na hydraulické stolici.Vyrobíme dle vašeho požadavku nový hydraulický válec.

" Opravy hydraulických čerpadel a rozvaděčů - opravujeme zubová a pístová hydraulická čerpadla naší a některé zahraniční výroby. Dále pak regulační pístová čerpadla řady SPV-20, 22, 23 a hydromotory řady SMF-20, 22, 23 používané na strojích UNC-060, UN-053, UDS-114 a pod.

" Opravy teleskopických válců (mailerů) sklápěčů a autoheverů.

" Testování hydraulických čerpadel na hydraulické stolici - pomocí hydraulického testru kterým zjistíme dosažený tlak, průtok a teplotu oleje vyzkoušíme funkčnost vašeho nebo opraveného hydr. čerpadla.

" Prodej manžet a "O" kroužků - v současné době máme skladem nejpoužívanější druhy, sortiment se stále doplňuje a rozšiřuje o další.

  

Novinky


Dovážíme písek a odvoz sutě
nákladním automobilen AVIA DAEWO 75 kontejner
.
na tel.: 606 612 918
 
  

Kontakt

J+M HAVELKA, s.r.o.
Obruby 118
294 03  Obruby

IČ/DIČ:
27189261
CZ27189261

tel:
+420 326 396 004

mobil:
 +420 606 612 918
 +420 724 334 558

e-mail:
jm.havelkova@seznam.
cz

Provozovna :
Obruby 135
(vedle fotbalového hřiště)

otevírací doba:
Po - Pá - 8:00 - 16:00


po otevírací době dohoda telefonicky